Z TROSKĄ O UPRAWY I ROLNIKÓW

MASZYNY ROLNICZE POTRZEBNE W TWOIM GOSPODARSTWIE

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem marki Massey Ferguson, jednego z liderów wśród producentów maszyn i urządzeń dla rolnictwa. Dostarczamy nowoczesny sprzęt rolnikom z terenu województwa dolnośląskiego i lubuskiego. Współpracujemy również z krajowymi i zagranicznymi producentami sprzętu rolniczego.
 

W swojej ofercie posiadamy m.in. ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, ładowarki, prasy, maszyny do siana i paszy oraz przyczepy rolnicze i maszyny uprawowe.
 

Produkty, które proponujemy, sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wszystkie maszyny odznaczają się niezwykle przemyślaną konstrukcją, wysoką wydajnością, a jednoczenie przystępną obsługą dla korzystających z nich pracowników.

POWSTANIE FIRMY KACHNIARZ

Jesteśmy dla Was już od 10 lat!

Firma KACHNIARZ od wielu lat działa w branży rolniczej i zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw i gospodarstw rolnych w zakresie maszyn rolniczych. Do końca 2017 roku byliśmy dealerem Fendt i Massey Fergusson, a od 2018 roku, w związku ze zmianami struktur AGCO, jesteśmy oficjalnym dealerem marki Massey Fergusson.

 

Wcześniejsze, kilkudziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa rolnego (produkcja roślinna i zwierzęca) daje nam możliwość służenia Państwu pomocą i radą w dopasowaniu konkretnego modelu sprzętu pod Państwa specyfikę działalności i wielkość gospodarstwa.

maszyny rolnicze Lubin przed siedzibą dealera Massey Ferguson Kachniarz

LUDZIE Z PASJĄ

Kompetencja i fachowość

Serwis Kachniarz to maszyny i części od najlepszych producentów, specjalistyczne narzędzia oraz przede wszystkim ogromny zasób wiedzy specjalistów, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach, poszerzają wiedzę i podnoszą swoje kwalifikacje - żadne nowinki technologiczne nie są dla nas zaskoczeniem.

Warto wyróżnić nasze przygotowanie do wykonywania prac – wyposażenie techniczne, jakim dysponujemy pozwala rozwiązać każdy problem i gwarantuje poprawne działanie sprzętu na długi czas.

Maszyny rolnicze Chojnów przed Massey Ferguson serwis

TWÓJ DEALER W OKOLICY

Działamy na terenie Dolnego Śląska

Działamy głównie na terenie Dolnego Śląska, w powiatach:
bolesławiecki, dzierżoniowski, głogowski, górowski, jaworski, kamiennogórski, kłodzki, legnicki, lubiński, lubański, lwówecki, polkowicki, świdnicki, średzki,  wałbrzyski, wołowski, złotoryjski oraz zgorzelecki.


A także w powiatach województwa lubuskiego:
nowosolski, wschowski, żagański oraz żarski.

 

ciągnik massey ferguson przed dealerem massey ferguson - Kachniarz

Dołącz do zespołu!

Pracuj z najlepszymi!

Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja rozwoju, satysfakcji oraz pracy w zgranym zespole specjalistów, od których można się sporo nauczyć. Lojalność, zaangażowanie i współpraca - to nas charakteryzuje!

Jeśli nie boisz się nowych wyzwań, lubisz kompleksowo doradzać lub jesteś specjalistą mechanikiem –  aplikuj na jedno z dostępnych stanowisk załączając swoje CV w naszym formularzu kontaktowym.

Przejdź do formularza kontaktowego i załącz swoje cv. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Ofertę budujemy kompleksowo

MARKI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY:

Lata obecności w branży maszyn rolniczych i części do maszyn rolniczych zaowocowały ścisłą współpracą z wiodoącymi na rynku markami. Dzięki tej współpracy nasi odbiorcy z terenów województwa dolnośląskiego i lubuskiego mogą liczyć na profesjonalny sprzęt i części zamówione i dostarczone zgodnie ze specjalistycznym zapotrzebowaniem. 

dostawca części zamiennych logo Kramp dostawca części zamiennych - logo Sparex

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI NA TERENIE DOLNEGO ŚLĄSKA

NAPISZ, ZADZWOŃ, WYGODNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĘ

Od lat budujemy zespół ludzi wspierających rolników z terenów województwa dolnośląskiego w rozbudowie i konserwacji sprzętu i maszyn rolniczych. Do dyspozycji mamy doradców dostępnych pod telefonem lub gotowych umówić się na spotkanie i rozmowę przez nasz wygodny formularz kontaktowy. Nasi specjaliści zaopiekują się Twoim zapytaniem i pokierują do właściwego działu obsługi. Zapraszamy również do naszych sklepów internetowego i stacjonarnego, gdzie można łatwo zapytać o dostępność lub zamówić specjalistyczne części do maszyn rolniczych. O możliwościach jakie dają uprawom nowoczesne rozwiązania wiodących producentów można przeczytać w naszych zakładkach oferta i aktualności.