OPIEKA GWARANCYJNA, POGWARANCYJNA, SERWIS, CZĘŚCI

KOMPLEKSOWA OFERTA SERWISOWA, SZKOLENIA, KONTAKT Z DORADCĄ

Zapewniamy szereg udogodnień dla naszych Klientów. Kompleksowe usługi napraw i diagnostyki – opieka gwarancyjna, jak i pogwarancyjna. Dysponujemy świetnie zaopatrzonym serwisem i dobrze przeszkoloną kadrą - nasi specjaliści mają obszerną, najaktualniejszą wiedzę na temat maszyn rolniczych i komponentów.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TWOJEJ MASZYNY

Szeroka oferta serwisowa

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny do wszystkich maszyn w naszej ofercie. Dział serwisu proponuje także przeglądy okresowe, diagnostykę komputerową oraz kalibrację podzespołów.

 

naprawa maszyn rolniczych dolnośląskie

DOŚWIADCZENI SERWISANCI

Profesjonaliści do Twojej dyspozycji

Oferujemy wsparcie doświadczonych mechaników serwisantów z zakresu obsługi i napraw ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych i innego sprzętu rolniczego. Nasi serwisanci systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach, dzięki czemu dysponują aktualną wiedzą. Właściwa eksploatacja maszyn sprawi, że po kilku latach użytkowania wydajność urządzenia będzie taka sama jak po zakupie. 

pracownik serwisu massey ferguson obok traktora rolniczego massey ferguson

SZKOLENIA Z POPRAWNEJ EKSPLOATACJI MASZYN

Zadbaj o to, aby służyły jak najdłużej

Posiadamy specjalistyczne narzędzia i licencjonowane urządzenia diagnostyczne, dla przedłużenia żywotności maszyn i sprzętu rolniczego. Z nami odpowiednio zadbasz o stan techniczny traktora, kombajnu zbożowego czy maszyny do siana. Oferujemy doradztwo na temat eksploatowania maszyn, aby jak najdłużej służyły Twoim uprawom.

naprawa maszyn rolniczych dolnośląskie przez specjalistę

ZAWSZE BLISKO CIEBIE

Mobilność

Nasi serwisanci świadczą usługi w autoryzowanym punkcie serwisowym Kachniarz w Gołaczowie oraz pod wskazanym adresem - jesteśmy na wyciągnięcie dłoni. Realizujemy również zlecenie u klienta dzięki profesjonalnie wyposażonym samochodom serwisowym.

mężczyzna dzwoni po serwis massey ferguson

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI NA TERENIE DOLNEGO ŚLĄSKA

NAPISZ, ZADZWOŃ I SPRAWDŹ OFERTY

Zapoznaj się z szeroką ofertą dedykowaną mieszkańcom województwa dolnośląskiego. Klikając w przyciski poniżej,

dotrzesz do danych kontaktowych naszych doradców, sklepu online oraz oferty serwisu.

Witaj w świecie Kachniarz Serwis!