Ciągniki Głogów

OFERTA DLA GŁOGOWA CIĄGNIKI DLA KAŻDEGO ROLNIKA

Podstawę działalności firmy Kachniarz stanowi szeroka gama ciągników rolniczych. Ofertę adresujemy w szczególności do rolników z gminy Głogów. Staramy się być najlepiej zaopatrzonym sklepem na Dolnym Śląsku dystrybuując różnego rodzaju maszyny rolnicze.

Nasza siedziba znajduje się w Gołaczowie koło Chojnowa, a od strony Głogowa łatwo można do nas dotrzeć drogą ekspresową S3, krajową 94, lub drogami wojewódzkimi 328 i 331. 

OFERTA CIĄGNIKÓW ROLNICZYCH

Sprzedaż ciągników rolniczych Głogów

Wśród ciągników rolniczych Głogów znajdziesz różne modele znanej marki Massey Ferguson. Poszczególne modele można dopasować do każdego rodzaju gospodarstwa czy terenu wykonywanych prac. Nasze ciągniki rolnicze mogą być używane nie tylko na polu. W ofercie ciągników rolniczych marki Massey Ferguson znajdziesz modele takie jak: MF 1500, MF 1700 E, MF 3 Speciality, MF 4700 M, MF 5700 M, MF 5700 S, MF 5S, MF 6S, MF 7S, MF 8S, MF 8700 S. Po zakup najlepiej wybrać się do autoryzowanego dealera ciągników rolniczych. Taki właśnie dealerem marki Massey Ferguson jest firma Kachniarz. Korzystamy z usług najlepszych w branży producentów i dostawców ciągników rolniczych. W naszej ofercie znajdują się zarówno sadownicze miniciągniki: MF 1500, MF 1700 E, jak i ciągniki z ładowaczem przeznaczone do podnoszenia dużych ciężarów, jak MF 4700 M, MF 5700 M i MF 5700 S. Dostępny jest też najnowszy i najbardziej wydajny ciągnik MF 8700 S.

JAK ZAREJSTROWAĆ CIĄGNIK?

Rejestracja ciągnika rolniczego

Ciągnik rolniczy, tak jak każdy inny pojazd, podlega rejestracji.

Jak w można w Głogowie zarejestrować ciągnik?

Rejestracji ciągnika, podobnie jak każdego pojazdu, dokonuje się w lokalnym wydziale komunikacji. Przed udaniem się do urzędu warto zarezerwować wizytę w wydziale komunikacji przez Internet.

Aby móc zarejestrować ciągnik rolniczy, do wydziału komunikacji właściciel ciagnika rolniczego powinien dostarczyć:

1. wniosek o rejestrację pojazdu,

2. umowę kupna-sprzedaży lub fakturę zakupu ciągnika rolniczego,

3. dowód rejestracyjny z aktualnym badaniem technicznym przeprowadzanym w stacjach kontroli pojazdów,

4. kartę pojazdu,

5. tablice rejestracyjne,

6. dowód tożsamości - dowód osobisty lub paszport (do wglądu),

7. potwierdzenie obowiązującej polisy OC,

8. pełnomocnictwo - jeżeli z niego korzystano,

9. zaświadczenie o wpisie do CEIDG - jeżeli wnioskujący prowadzi firmę.

10. dowód uiszczenia opłat.

Załatwiając sprawę rejestracji ciągnika trzeba koniecznie podpisać klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Ile kosztuje rejestracja ciągnika?

Zazwyczaj jest to koszt ok. 120 zł. Obejmuje on ceny: dowodu rejestracyjnego, naklejki legalizacyjnej, pozwolenia czasowego, tablicy rejestracyjnej oraz pełnomocnictwa.

Sprzedaż maszyn rolniczych Głogów

MASZYNY ROLNICZE GŁOGÓW

Jesteśmy znaną od lat firmą oferującą maszyny rolnicze w regionie. W odpowiedzi na popyt, oferujemy maszyny, wykorzystujące najnowsze technologie. W naszym sklepie mamy nowe modele maszyn rolniczych np. nowy rozsiewacz nawozów, siewniki zbożowe, bogaty wybór pługów rolniczych czy przyczepy rolnicze i inny sprzęt rolniczy. Oferujemy również sprzedaż i skup pojazdów rolniczych oraz używanego sprzętu rolniczego. Nasze pojazdy i maszyny rolnicze pochodzą od najlepszych producentów maszyn rolniczych.