Ciągniki Lubin

Ciągniki dla gospodarstw rolniczych POWIAT LUBIN

Ofertę adresujemy w szczególności do rolników z gminy Lubin. Nasza siedziba znajduje się w Gołaczowie k. Chojnowa. Z Lubina można do nas dotrzeć drogą E S3, DK 94, lub DW 328 i 331.

Firma Kachniarz to autoryzowany dealer ciągników marki Massey Ferguson.

OFERTA CIĄGNIKÓW - LUBIN

Ciągnik rolniczy dla Twojego gospodarstwa

Pośród ciągników rolniczych Lubin znajdziesz różne modele marki Massey Ferguson. Dostępne w sprzedaży modele ciągników można dopasować do każdego gospodarstwa. W ofercie mamy zarówno miniciągniki: MF 1500, MF 1700 E, ciągniki rolnicze z ładowaczem do podnoszenia dużych ciężarów, jak MF 4700 M i MF 5700 S. Jest też najbardziej wydajny ciągnik rolniczy MF 8700 S.

CIĄGNIK LEGALNIE

Rejestracja ciągnika rolniczego w Lubinie

Ciągnik rolniczy, tak jak każdy pojazd, podlega rejestracji. Rejestracja ciągnika rolniczego jest niezbędna, by pojazd mógł zostać dopuszczony do ruchu. Rejestracja ciągnika wygląda podobnie, jak w przypadku samochodu osobowego.

Jak w można w Lubinie zarejestrować ciągnik?

Rejestracji ciągnika dokonuje się składając wniosek do wydziału komunikacji. Przed udaniem się do wydziału komunikacji warto zarezerwować wizytę przez Internet.

Aby zarejestrować ciągnik rolniczy, do wydziału komunikacji właściciel ciagnika rolniczego powinien dostarczyć:

1. wniosek o rejestrację pojazdu

2. umowę kupna-sprzedaży lub fakturę zakupu ciągnika rolniczego

3. dowód rejestracyjny z aktualnym badaniem technicznym w stacjach kontroli pojazdów

4. kartę pojazdu

5. tablice rejestracyjne

6. dowód tożsamości - dowód osobisty

7. potwierdzenie polisy OC

8. pełnomocnictwo

9. zaświadczenie o wpisie do CEIDG

10. dowód uiszczenia opłat

Załatwiając sprawę rejestracji ciągnika trzeba podpisać klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych. Ciągnik rolniczy zarejestrujesz wybierając się do lokalnego wydziału komunikacji.

Ile kosztuje rejestracja ciągnika rolniczego?

KOSZT REJESTRACJI CIĄGNIKA WŁAŚCICIELE CIĄGNIKÓW

Jest to koszt ok. 120 zł. Obejmuje ceny: dowodu rejestracyjnego, naklejki legalizacyjnej, pozwolenia czasowego i tablicy rejestracyjnej. Wszystko trzeba dostarczyć do wydziału komunikacji, aby zarejestrować ciągnik rolniczy. Podstawowym elementem rejestracji ciągnika są tablice rejestracyjne. Wykonując rejestrację pojazdu, należy go ubezpieczyć. Polisa OC dla ciągników rolniczych wynosi od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Na rejestrację ciągnika mamy 30 dni od daty zakupu.