Części zamienne do maszyn rolniczych Polkowice

Części zamienne do maszyn rolniczych Polkowice

Części do maszyn SPRZEDAŻ CZĘŚCI

Naszą ofertę kierujemy w szczególności do rolników i przedsiębiorców z gminy Polkowice. Nasza siedziba znajduje się w Gołaczowie koło Chojnowa, z Polkowic łatwo można do nas dojechać drogą ekspresową S3, krajową 94, lub drogami wojewódzkimi 328 i 331. 

Sklep rolniczy Kachniarz może poszczycić się szerokim asortymentem części rolniczych najwyższej jakości, które można znaleźć również na naszej stronie internetowej. Prowadzimy sprzedaż różnego typu maszyn do prac rolniczych, części zamiennych i innych rolniczych artykułów. Współpracujemy ze znanymi koncernami zajmującymi się produkcją części zamiennych. Staramy się reagować na bieżąco na potrzeby rynku rolniczego, a przede wszystkim naszych Klientów. Wszelkie części są dostępne w naszym sklepie internetowym.

SKLEP Z CZĘŚCIAMI ZAMIENNYMI

Części do maszyn rolniczych

Mamy wiele sprzętów i dodatkowych rolniczych artykułów, których miejsce i rok produkcji świadczą o zachowaniu wysokiej jakości. Posiadamy części do ciągników, kombajnów innych maszyn uprawowych np. pasy klinowe, filtry oleju, akumulatory. Źródło napędu każdego ciągnika rolniczego stanowi silnik spalinowy uruchamiany za pomocą rozrusznika i akumulatora. Na czas działania akumulatora w ciągniku wpływa liczba cykli rozruchowych oraz zdolność do magazynowania energii elektrycznej. Znanym producentem akumulatorów jest Massey Ferguson. Przykładem jest model CENTRA HEAVY 120Ah 870A CF1202 o napięciu 12 V.

CO TRZEBA NAJCZĘŚCIEJ WYMIENIAĆ?

Szybko zużywalne części zamienne

Oryginalne części pomimo, iż trzeba je co jakiś czas wymieniać gwarantują maksymalną wydajność maszyn rolniczych przez cały rok.

Części zużywalne - paski klinowe;

1. Pasek klinowy CLAAS bx1550li: stosowany w przekładni kombajnów zbożowych; jest cichobieżny; posiada wysoki stopień przeniesienia mocy i duże możliwości sterowania;

2. Filtr oleju silnika FENDT: oryginalny puszkowy filtr oleju silnika marki Agco; stosowany do ciągników rolniczych marki Fendt. Filtr oleju silnikowego również należy do części zużywalnych, dlatego co jakiś czas należy go wymieniać.

CO OPRÓCZ CZĘŚCI?

Artykuły rolnicze - oferta Polkowice

Kupisz u nas różnego rodzaju rolnicze artykuły i części zamienne. Profesjonalne podejście tematu oraz możliwość zaopatrzenia w najnowsze na rynku rolnicze artykuły umożliwia nam idealne dopasowanie do potrzeb klienta. Można u nas zaopatrzyć się w olej Silnikowy Massey Ferguson 10w-40. Oleje silnikowe MF działają skutecznie w warunkach nagłych skoków temperatury. Dzięki nowoczesnej formule zachowują stały poziom skuteczności zarówno w warunkach zimowych, jak i letnich. Bazy olejowe wysokiej jakości mają szczególną stabilność oksydacyjną. Zapewnia to olejom MF długowieczność nawet podczas pracy w trudnych warunkach. Olej MF Premium 10W-40 jest wzbogacony o silne dodatki obniżające tarcie i sprzyjające oszczędności paliwa.

Najważniejsze cechy syntetycznego oleju silnikowego MF Premium Silnik Oil 10W-40:

1. wysoka wydajność

2. doskonała ochrona i właściwości smarne

3. pasuje do najnowszych silników marki MF

 

Skorzystaj z naszej oferty

KUP CZĘŚCI ZAMIENNE I ARTYKUŁY ROLNICZE W SKLEPIE KACHNIARZ Wymień zużyte części na nowe i przedłuż żywotność Twojej maszyny

Odwiedź nas już dziś, skorzystaj z doradztwa rolniczego i kup maszyny rolnicze i inne rolnicze artykuły najlepsze dla Twojego gospodarstwa. Oryginalne części zamienne najlepszych producentów ułatwią Ci pracę i zapewnią Twoim maszynom rolniczym dłuższe działanie.