Maszyny rolnicze Bolesławiec

Maszyny rolnicze Bolesławiec

OFERTA DEALERSKA NOWYCH MASZYN ROLNICZYCH I CIĄGNIKÓW

Główną ofertą Kachniarza jest duża gama maszyn rolniczych i ciągników. Jesteśmy znani zwłaszcza w gminie Bolesławiec. Naszą siedzibą jest Gołaczów 2,5 km od Chojnowa i ok. 30 km od Bolesławca, skąd można dotrzeć w pół godziny. Ułatwia to droga nr 94 oraz autostrada A4. Mamy szeroką gamę maszyn rolniczych nowych i części zamiennych. Można u nas kupić ciągniki, kombajny i pozostałe maszyny rolnicze.

Ciągniki i kombajny

MASZYNY ROLNICZE BOLESŁAWIEC

Jesteśmy autoryzowanym dealerem m.in. ciągników rolniczych marki Massey Ferguson-jednego z największych producentów maszyn na rynku rolniczym. Nasze usługi kierujemy szczególnie do użytkowników sprzętu rolniczego rejonu Bolesławca. Sprzedaż maszyn rolniczych obejmuje różne maszyny uprawowe tkj.: kombajny, ciągniki oraz pozostałe maszyny rolnicze. Staramy się o jak najlepszą opinię spośród sprzedawców maszyn rolniczych w Bolesławcu.

 

W naszej ofercie maszyn rolniczych dostępne są:

 

  • Najnowszy ciągnik z serii MF 8700 S

 

Jest nowoczesny wewnątrz i na zewnątrz, a prostota obsługi podnosi produktywność i obniża koszty. Można też przyłączyć dodatkowy sprzęt i pozostałe maszyny rolnicze, a przy awarii ułatwia dopasowanie części zamiennych. Sprzedaż ciągników, jaką prowadzi sklep Kachniarz kierujemy do ceniących nowości i precyzję w ciągniku rolniczym z dużą mocą. Ten model pasuje do każdej działalności. Mamy też do niego wiele części zamiennych i urządzeń rolniczych. Dzięki wiedzy powstał nowoczesny ciągnik oraz pozostałe maszyny rolnicze.

 

  • Kombajn MF IDEAL

 

Wyznacza nowy trend rozwoju na rynku rolniczym. To maszyna rolnicza, która pozwala uzyskać idealnej jakości ziarno i słomę. Wyprzedza techniką pozostałe maszyny rolnicze. Jest największym projektem rozwoju urządzeń do zbioru plonów, który zapewnia nam wysoką pozycję wśród sprzedawców maszyn rolniczych. Będzie to trafiony agro zakup dla każdego farmera i ułatwi kompleksową obsługę gospodarstw. Dobre maszyny rolnicze przydadzą się każdemu rolnikowi z okolic Bolesławca i nie tylko. Jeśli masz gospodarstwo rolne w Bolesławcu, realizuj potrzeby zainteresowanych Twoimi plonami kontrahentów.

 

Polecamy również pozostałe maszyny rolnicze dostępne m. in. dla klientów z gminy Bolesławiec. Posiadamy też maszyny rolnicze pożniwne. Mamy też bogatą ofertę części zamiennych. Są różne sposoby użycia maszyn rolniczych.

Nasi fachowi doradcy serwisu maszyn rolniczych

Kachniarz Bolesławiec zapewnia doradztwo na temat używania maszyn i ciągników rolniczych. Nasi pracownicy służą pomocą i udzielą wszelkich wskazówek. Dzięki doświadczeniu możemy wspierać klientów dostarczając światowej klasy ciągniki, kombajny i pozostałe maszyny rolnicze. Pomożemy Ci na każdym etapie sprzedaży.  Pracownicy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez szkolenia i doskonale znają się na obsłudze maszyn rolniczych. Dokładamy starań, aby agro zakup dla każdego Klienta był udany. Perfekcyjna obsługa pomoże Ci wybrać najlepsze z urządzeń rolniczych. Staramy się być jednymi z najlepszych sprzedawców maszyn rolniczych Bolesławiec.

Serwis pojazdów rolniczych

Mamy serwis, magazyn części zamiennych oraz załogę, która pomoże we wszystkim. Nasz serwis maszyn rolniczych oferuje przeglądy okresowe, diagnostykę komputerową oraz kalibrację podzespołów. Mamy urządzenia potrzebne do naprawy sprzętu rolniczego. Możesz liczyć na serwisantów od napraw ciągników, kombajnów i pozostałych maszyn. Do maszyn Massey Ferguson najlepiej nadają się oryginalne części zamienne i autoryzowany serwis. Zapewni Ci to nasz serwis pojazdów rolniczych. Kachniarz Bolesławiec zawsze sprawdza stan techniczny maszyny rolniczej i przedstawia ofertę przeglądu. Serwisanci sporządzą raport usterek wymagających użycia części zamiennych. Mechanika maszyn rolniczych nie ma dla nas tajemnic. Naprawiamy ciągniki, kombajny i pozostałe maszyny rolnicze.

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI NA TERENIE DOLNEGO ŚLĄSKA

NAPISZ, ZADZWOŃ WYGODNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĘ

Od lat budujemy zespół ludzi wspierających rolników z terenów województwa dolnośląskiego w rozbudowie i konserwacji sprzętu i maszyn rolniczych. Do dyspozycji mamy doradców dostępnych pod telefonem lub gotowych umówić się na spotkanie i rozmowę przez nasz wygodny formularz kontaktowy. Nasi specjaliści zaopiekują się Twoim zapytaniem i pokierują do właściwego działu obsługi. Zapraszamy również do naszych sklepów internetowego i stacjonarnego, gdzie można łatwo zapytać o dostępność lub zamówić specjalistyczne części do maszyn rolniczych. O możliwościach jakie dają uprawom nowoczesne rozwiązania wiodących producentów można przeczytać w naszych zakładkach oferta i aktualności.