Maszyny rolnicze Głogów

MASZYNY ROLNICZE DLA KAŻDEGO GŁOGÓW

Podstawę działalności firmy Kachniarz stanowi szeroka gama maszyn rolniczych Głogów oraz artykuły rolnicze. Ofertę adresujemy zwłaszcza do rolników z gminy Głogów. Współpracujemy z jednymi z najpopularniejszych producentów maszyn rolniczych. Nasza siedziba znajduje się w Gołaczowie k. Chojnowa, a od strony Głogowa łatwo można do nas dojechać drogą E S3, DK 94, lub DW 328 i 331.

KOMBAJNY I ROZSIEWACZE

Sprzedaż maszyn rolniczych Głogów

1. kombajn zbożowy; kombajn MF IDEAL to maszyna rolnicza, która pozwala uzyskać idealnej jakości ziarno i słomę. Wyprzedza techniką pozostałe maszyny rolnicze. Kombajn zbożowy MF IDEAL jest największym projektem rozwoju tych urządzeń. Dobre maszyny rolnicze przydadzą się każdemu.

2. rozsiewacz nawozów; Jedną z najbardziej znanych marek rozsiewaczy nawozów dystrybuowanych przez nas są rozsiewacze nawozu firmy Sulky. Ta marka specjalizuje się w produkcji rozsiewaczy nawozów zawieszanych. W skład serii rozsiewaczy nawozów zawieszanych serii X wchodzą modele tkj. X40+ oraz X50. Zakres możliwości rozsiania tymi maszynami rolniczymi wynosi od 60 do 1200 kg/ha, czasem nawet kilka kg na ha.

ORYGINALNE MASZYNY

Autoryzowany dealer maszyn rolniczych marki Massey Ferguson

Firma Kachniarz jest autoryzowanym dealerem kombajnów zbożowych marki Massey Ferguson. Oznacza to, że wymaga autoryzacji producenta, co gwarantuje działanie zgodne z jego polityką. Aby stać się sprzedawcą autoryzowanym maszyn rolniczych, konieczne jest stosowanie odpowiednich praktyk biznesowych oraz odpowiedzialność finansowa.

Serwis maszyn rolniczych Głogów

NAPRAWA MASZYN Gdy masz awarię

Dobry serwis jest podstawą dobrego utrzymania maszyn rolniczych. Naprawiamy sprzęty rolnicze używając oryginalnych części zamiennych i urządzeń. Dokładamy wszelkich starań, aby Twój ciągnik rolniczy czy kombajn zbożowy wrócił do Ciebie w dobrym stanie technicznym. Dokonujemy napraw również maszyn do wysiewu nawozów.