Maszyny rolnicze Polkowice

Maszyny rolnicze Polkowice

SPRZEDAŻ MASZYN ROLNICZYCH

Naszą ofertę adresujemy w szczególności do rolników i przedsiębiorców z gminy Polkowice. Sprzedajemy różnego rodzaju maszyny rolnicze. Nasza siedziba znajduje się w Gołaczowie koło Chojnowa, a od strony Polkowic łatwo można do nas dotrzeć drogą ekspresową S3, krajową 94, lub drogami wojewódzkimi 328 i 331

Jesteśmy znaną od lat firmą oferującą maszyny rolnicze w regionie. Prowadzimy także jeden z najlepszych w okolicy serwisów maszyn. Przy każdym zakupie u nas można skorzystać z doradztwa rolniczego. Posiadamy wiele nowych ciągników rolniczych. Wszelkie rolnicze artykuły są dostępne w naszym sklepie internetowym. Kupisz w nim różnego rodzaju rolnicze artykuły i części zamienne. W odpowiedzi na popyt, oferujemy nowe maszyny, których rok produkcji plasuje je wysoko na liście najnowszych technologii. Profesjonalne podejście tematu oraz możliwość zaopatrzenia w najnowsze na rynku rolnicze artykuły umożliwia nam idealne dopasowanie do potrzeb klienta. Warto będzie jednak rozejrzeć się z firmą, która oferuje usługi transportu maszyn rolniczych. Wiele z nich świadczy usługi tego typu. Są firmy specjalizujące się w wynajmie maszyn rolniczych, natomiast my dla każdego klienta oferujemy zakup sprzętu w przystępnej cenie. Jest to istotne zwłaszcza że ceny usług rolniczych i transport maszyn nie są zbyt opłacalne. W naszym sklepie urządzeń rolniczych oferujemy nowe modele.

MASZYNY I OSPRZĘT ROLNICZY

Oferty maszyn rolniczych - Polkowice

Wśród oferowanych maszyn do prac rolnych na uwagę zasługują ładowarki teleskopowe. Wyglądają i działają podobnie do wózków widłowych, są jednak znacznie większe i coraz popularniejsze w rolnictwie. Przykładem jest wykorzystanie ich do przenoszenia palet jak wózków widłowych. Prace te można wykonać ciągnikiem z ładowaczem czołowym lub z użyciem wózków widłowych, czy innych przeznaczonych do transportu, maszyn rolniczych. Ładowarki można wyposażyć się w dodatkowy osprzęt jak widły, chwytaki, ostrza do nabijania snopków i wykorzystać je w transporcie słomy, siana czy zielonki. Transport maszynami przeznaczonymi do tego celu ułatwia położenie ładunku we właściwy sposób. Staramy się być na bieżąco z nowościami ulepszanej z roku na rok produkcji proponując najnowsze modele maszyn.

Obecnie dostępnych jest 6 modeli ładowarek teleskopowych z serii MF TH, od półkompaktowego MF TH 6030, po najnowszy MF TH.8043. Ulepszenia przekładni hydrostatycznej zapewniają optymalny, dokładny i wydajny transport maszynami zbiorów rolnych. Dwa półkompaktowe modele o wyglądzie wózków widłowych są idealne do prac na małych przestrzeniach. Ponieważ maszyna posiada hydrauliczne chwytaki, sprawdza się w ładowaniu, układaniu i manewrowaniu. Ładowarki teleskopowe inspirowane wyglądem wózków widłowych są zdecydowanie ułatwiającymi transport maszynami do prac rolnych. Popularne są zwłaszcza kompaktowe modele wielkości wózków widłowych.

Przydatną w rolnictwie maszyną jest też rębak rozdrabniacz do gałęzi. Urządzenie to jest używane w rolnictwie i w pracach leśnych. Wielu rolników stosuje rębak rozdrabniacz gałęzi jako dodatkowy osprzęt np. do ciągnika. Nadaje się do każdego modelu ciągnika marki MF. Wśród maszyn do cięcia gałęzi drewna rozdrabniacz jest urządzeniem niezbędnym przy tego rodzaju pracy. Maszyna posiada wyposażone w rozdrabniacz rębaki, które poradzą sobie z każdym gatunkiem drewna. Kachniarz ma w swoim asortymencie wiele sprzętów i dodatkowych rolniczych artykułów, których miejsce i rok produkcji świadczą o zachowaniu najwyższej jakości.

JESTEŚMY DLA WAS

Profesjonalna obsługa klienta

Nasi pracownicy wciąż poszerzają swoją wiedzę na temat maszyn rolniczych. Kachniarz zapewnia usługi doradztwa rolniczego na temat maszyn i ciągników. Jako eksperci wspieramy klientów dostarczając światowej klasy sprzęt rolniczy. Pracownicy regularnie się kształcą i dobrze znają się na obsłudze maszyn rolniczych. Staramy się być jednymi z najlepszych sprzedawców maszyn rolniczych w okolicy. Odwiedź nas już dziś, skorzystaj z naszego doradztwa rolniczego i kup maszyny rolnicze i inne rolnicze artykuły najlepsze dla Twojego gospodarstwa. Prowadzimy też serwis maszyn i dla każdego klienta oferujemy gwarancję i przeglądy zakupionego sprzętu. Firma oferuje usługi takie jak remonty maszyn. W naszej ofercie mamy atrakcyjne ceny usług naprawczych. Gdy Twoja maszyna ulegnie awarii, polecamy się jako jeden z najpopularniejszych serwisów maszyn.

W RAZIE AWARII

Serwis maszyn rolniczych

Posiadamy profesjonalny serwis urządzeń rolniczych oraz dużą wiedzę na ich temat. Zgodnie z ofertą serwisu gwarantujemy wysoki standard usług i doradztwa rolniczego. Jesteśmy jednym z najbardziej znanych serwisów maszyn. Otrzymasz u nas wsparcie z zakresu obsługi i napraw maszyn rolniczych. Nasz serwis maszyn rolniczych zapewnia oryginalne części. Mechanika maszyn rolniczych to nasza pasja. Warto skorzystać z usług serwisu maszyn w firmie Kachniarz, ponieważ jesteśmy warsztatem autoryzowanym. W ramach serwisu gwarantujemy Państwu również usługę naprawy części maszyn bez konieczności naprawy całej maszyny. Przykładem jest tutaj serwis silników maszyn rolniczych. Wykonujemy też kompleksowe remonty maszyn rolniczych. Ceny uzgadniamy indywidualnie sporządzając kosztorys dokumentujący naprawę Państwa sprzętu. Spośród różnego rodzaju maszyn, naprawy ciągników rolniczych oferujemy w atrakcyjnych pakietach usług. Każdy ranking serwisów maszyn obejmuje opinię ośrodków doradztwa rolniczego.