Sklep rolniczy Chojnów

CIĄGNIKI ROLNICZE DOLNOŚLĄSKIE SKLEP Z CIĄGNIKAMI ROLNICZYMI

Szeroki wybór ciągników rolniczych jest jedną z najważniejszych ofert i podstawą działalności firmy Kachniarz. Jest ona znana wśród okolicznych rolników, szczególnie z gminy Chojnów, gdyż dokładamy wszelkich starań, by stać się najlepiej zaopatrzonym sklepem na Dolnym Śląsku.

 

Nasza siedziba znajduje się w Gołaczowie na Dolnym Śląsku zaledwie 2,5 km od Chojnowa i ok. 20 km od Legnicy. Dojazd z okolicznych miejscowości ułatwia bliskość autostrady A4, drogi ekspresowej S3 oraz krajowej 94. Kachniarz Chojnów posiada szeroką gamę różnorodnych ciągników rolniczych oraz innych nowych maszyn rolniczych i części zamiennych do nich.

CIĄGNIKI ROLNICZE CHOJNÓW

Sprzedaż ciągników

To właśnie tutaj znajduje się kompleksowo wyposażony sklep rolniczy, w asortymencie którego znajdują się różnego rodzaju maszyny rolnicze oraz zamienne części do nich.

 

Oferujemy m. in. sprzedaż ciągników rolniczych marki Massey Ferguson modeli takich jak: MF 1500, MF 1700 E, MF 3 Speciality, MF 4700 M, MF 5700 M, MF 5700 S, MF 5S, MF 6S, MF 7S, MF 8S, MF 8700 S. Nasze ciągniki rolnicze dolnośląskie przeznaczone są do różnego rodzaju prac, nie tylko na polu. Poszczególne modele można dopasować do każdego rodzaju gospodarstwa czy też przedsiębiorstwa.

rolnik sprawdza jakie kupić części do ciągników massey ferguson

CIĄGNIKI OD DEALERA

Autoryzowany dealer marki Massey Ferguson

Firma Kachniarz Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością jest autoryzowanym dealerem marki Massey Ferguson -  jednego z liderów wśród producentów maszyn i urządzeń dla rolnictwa.

 

Massey Ferguson to kanadyjsko-amerykański koncern produkujący maszyny rolnicze. Powstał w 1953 roku jako Massey-Harris-Ferguson Limited,a od 1958 figuruje jako Massey-Ferguson. W 1994 właścicielem firmy stało się konsorcjum AGCO. AGCO Corporation znana jest jako amerykański producent sprzętu do rolnictwa. Firma AGCO powstała w wyniku wykupienia przez menedżerów spółki Deutz-Allis z KHD i rozpoczęła produkcję sprzętu do rolnictwa i sprzedaż pod markami AGCO-Allis i Gleaner. Massey Ferguson, globalna marka należąca do AGCO w 2022 roku obchodziła 175. rocznicę powstania. Natomiast firma Kachniarz Chojnów istnieje od 25 lat i tworzą ją ludzie z pasją. Sprzedajemy produkty najbardziej znanych marek maszyn rolniczych, w tym również Massey Ferguson . Autoryzowany dealer oznacza, że wymaga autoryzacji producenta, co gwarantuje funkcjonowanie zgodne z jego polityką. Aby stać się sprzedawcą autoryzowanym, konieczne jest stosowanie odpowiednich praktyk biznesowych oraz odpowiedzialność finansowa.

 

mechanik w serwisie massey ferguson

DORADZTWO

Pomoc fachowych doradców

Kachniarz Chojnów oferuje fachowe doradztwo na temat eksploatowania urządzeń do pracy w polu. Wyszkoleni pracownicy odpowiedzą na każde pytanie i udzielą pomocnych wskazówek.

 

Wiedza, doświadczenie i infrastruktura pozwalają naszym specjalistom wspierać klientów dostarczając lokalnie światowej klasy rozwiązania techniczne oraz sprzedażowe. Doradztwo na każdym etapie sprzedaży jest dla firmy Kachniarz Chojnów priorytetem, ponieważ zależy nam na jak najlepszym zaspokajaniu potrzeb naszych Klientów. Nasi specjaliści dystrybuujący sprzęt są w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom.  Doradcy sprzedażowi systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach, dzięki czemu posiadają aktualną wiedzę. Jeśli potrzebujesz usprawnienia lub wymiany zużytego elementu, pomoże Ci sprzedawca części zamiennych.

mężczyzna sprawdza stan ciągnika mf w serwisie massey ferguson

DLA TWOJEGO PRZEDSIĘBIORTWA

Ciągniki dla specjalistów

Ciągniki MF 7 S dają możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb dzięki szerokiej gamie silników, przekładni, specyfikacji kabiny oraz opcji hydrauliki.

 

Przeznaczone są dla specjalistów od rolnictwa w różnorodnej działalności gospodarczej (klasyczne rolnictwo mieszane, przedsiębiorstwa uprawowe i usługowe).  Model MF 8 S oprócz standardowych aplikacji posiada dodatkowo MF vDISPLAY. Znajdujący się na desce rozdzielczej ekran w przystępny sposób dostarcza informacji o ciągniku. Czytelny, intuicyjny w obsłudze i wyraźny wyświetlacz ciągniki rolnicze dolnośląskie można przystosować do indywidualnych potrzeb, a widoczne na nim ustawienia można zmieniać za pomocą pokrętła przy kierownicy. MF 8 S posiada też szynę do montażu anteny, która umożliwia łatwą instalację różnych odbiorników GPS. Zarówno model MF 7S jak i MF 8 S  najchętniej wybierane są przez właścicieli dużych przedsiębiorstw rolnych.

CO DALEJ PO ZAKUPIE?

Usługi posprzedażowe

Wszystkie części, które montujemy są objęte 12-miesięczną gwarancją.

 

Autoryzowany dealer zapewnia wczytanie najnowszych aktualizacji oprogramowania, co zapewni optymalną sprawność Twojego ciągnika. Montujemy jedynie oryginalne części fabrycznie wykonane i zatwierdzone. Są one opatrzone hologramem i zgodne z obowiązującymi przepisami. Charakteryzuje je bezkonkurencyjna jakość i wykonanie. Posiadamy części zamienne do ciągników Massey Ferguson.

Naprawa i wymiana

SERWIS Gdy masz awarię

Nasze usługi (serwis gwarancyjny i pogwarancyjny) adresujemy w szczególności do użytkowników ciągników rolniczych dolnośląskie oraz sprzętu dodatkowego regionu Chojnowa.

 

Posiadamy profesjonalny serwis, rozbudowany magazyn części zamiennych oraz doświadczony zespół, który będzie w stanie udzielić pomocy w każdej sytuacji. Nasz serwis proponuje także przeglądy okresowe, diagnostykę komputerową oraz kalibrację podzespołów. Posiadamy specjalistyczne narzędzia i licencjonowane urządzenia diagnostyczne, dla przedłużenia żywotności urządzeń do prac rolnych. U nas możesz liczyć na wsparcie doświadczonych mechaników serwisantów z zakresu obsługi i napraw ciągników rolniczych dolnośląskie, kombajnów zbożowych i innego sprzętu. Z nami odpowiednio zadbasz o stan techniczny traktora, kombajnu zbożowego czy maszyny do siana, aby jak najdłużej służyły Twoim uprawom. W przypadku maszyn Massey Ferguson najlepiej sprawdzają się części oryginalne i serwis u autoryzowanego dealera. To wszystko zapewni Ci autoryzowany serwisSerwis Kachniarz Chojnów zawsze przeprowadza wzrokową inspekcję kondycji roboczej i przedstawia odpowiednią ofertę na przegląd okresowy lub główny. Nasi pracownicy do każdego przeglądu serwisowego sporządzają dokładne sprawozdanie obejmujące usterki i stany wymagające uwagi np. hamulce, układ kierowniczy, silnik itd.