Ciągniki Polkowice

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW Oferty ciągników

Podstawę działalności firmy Kachniarz. stanowi szeroka gama ciągników rolniczych. Ofertę adresujemy w szczególności do rolników z gminy Polkowice. Staramy się być najlepiej zaopatrzonym sklepem na Dolnym Śląsku dystrybuując różnego rodzaju maszyny rolnicze.

Nasza siedziba znajduje się w Gołaczowie koło Chojnowa, a od strony Polkowic łatwo można do nas dotrzeć drogą ekspresową S3, krajową 94, lub drogami wojewódzkimi 328 i 331.  Dojazd w zależności od wyboru trasy zajmuje od 35 do 45 minut. Po dokonaniu zakupu również można wyruszyć z nowym ciągnikiem w kierunku Polkowic.

Sprzedaż ciągników Polkowice

W naszym asortymencie dla okolic gminy Polkowice znajdują się różnego rodzaju maszyny rolnicze oraz zamienne części do nich.  Wśród ciągników rolniczych znajdziesz różne modele znanej marki Massey Ferguson. Poszczególne modele można dopasować do każdego rodzaju gospodarstwa czy terenu wykonywanych prac. Nasze ciągniki rolnicze mogą być używane nie tylko na polu. W ofercie ciągników rolniczych znajdziesz modele marki Massey Ferguson i takie jak: MF 1500, MF 1700 E, MF 3 Speciality, MF 4700 M, MF 5700 M, MF 5700 S, MF 5S, MF 6S, MF 7S, MF 8S, MF 8700 S.

Kontakt do serwisu massey ferguson

SERIA KOMPAKTOWYCH CIĄGNIKÓW

Miniciągniki

Tego typu ciągniki rolnicze nadają się do ciasnych miejsc o ograniczonym dostępie. Używa się ich głównie w małych gospodarstwach rolnych oraz w niskich budynkach. Cenione są szczególnie przez właścicieli gospodarstw hodowlanych i sadów owocowych np. z gminy Polkowice. Model MF 1700 E jest bardzo zwrotny i często wykorzystywany w ogrodach, sadach, tunelach i winnicach.  Natomiast MF 1500 świetnie sprawdza się przy pielęgnacji terenu, pracach komunalnych oraz koszeniu pól golfowych. Z udziałem ciągnika kompaktowych rozmiarów Twoja hodowla czy uprawa sadu będzie łatwiejsza.

PORUSZAJ SIĘ SPRAWNIE CIĄGNIKIEM W LESIE

Ciągniki do szklarni i terenów leśnych

Z kolei nieco większy MF 3 Speciality z napędem na obie osie idealnie sprawdza się w szklarniach tunelowych i terenach leśnych. Dobry napęd umożliwia poruszanie się po błotnistych terenach leśnych. Jednocześnie małe rozmiary tych ciągników rolniczych ułatwiają poruszanie się nim między rzędami sadzonek w szklarni. MF 3 Speciality popularny jest też wśród służb leśnych oraz właścicieli sklepów i hurtowni ogrodniczych.

PODNOSZENIE CIĘŻKICH ŁADUNKÓW

Ciągniki z ładowaczem

Wyposażenie w ładowacz ułatwia prace wymagające podnoszenia dużych ciężarów, łatwiej więc wykonać je z udziałem ciągnika specjalnie przeznaczonego do tego celu. Można też podłączyć do niego dodatkowy osprzęt. Przykład stanowią tutaj MF 4700 M, MF 5700 M i MF 5700 S. Dostępne są w różnych wersjach np. z kabiną, z platformą czy przeszklonym dachem. Są również wydajne i dość tanie w eksploatacji.

NASI DORADCY

Profesjonalna obsługa

Nasi pracownicy wciąż poszerzają swoją wiedzę na temat ciągników rolniczych. Doświadczony zespół udzieli Ci pomocy w każdej sytuacji.  Dokładamy starań, aby zakup dla każdego Klienta był udany. Perfekcyjna obsługa pomoże Ci wybrać najlepszy z ciągników rolniczych. Możliwa jest również dostawa części zamiennych do gospodarstw w kierunku Polkowic.

profesjonalna obsługa klienta w serwis massey ferguson

USTERKA CIĄGNIKA? NASI SERWISANCI TEMU ZARADZĄ

Naprawa ciągników

Posiadamy profesjonalny serwis oraz szeroką wiedzę na temat ciągników rolniczych. Prowadzimy przeglądy i diagnostykę podzespołów do ciągników rolniczych.  Używamy licencjonowanych urządzeń diagnostycznych, by przedłużyć żywotność Twojego ciągnika. U nas otrzymasz wsparcie mechaników z zakresu obsługi i napraw ciągników rolniczych Polkowice. Odpowiednio zadbasz o stan techniczny traktora, aby długo Ci służył. W przypadku ciągników Massey Ferguson najlepiej sprawdzają się części oryginalne. To wszystko zapewni Ci naprawa ciągników w autoryzowanym serwisie. Kachniarz zawsze sprawdza kondycję roboczą ciągnika i przedstawia odpowiednią ofertę na przegląd. Nasi specjaliści do każdej kontroli sporządzają sprawozdanie obejmujące usterki. Mogą też dojechać do klienta do każdego miejsca, również w kierunku Polkowic.

Jesteśmy do dyspozycji na terenie Dolnego Śląska

NAPISZ, ZADZWOŃ I SPRAWDŹ OFERTY

Firma Kachniarz prowadzi zarówno sklep stacjonarny z ciągnikami i innymi maszynami rolniczymi. W sklepie internetowym natomiast dostępne są wszelkiego rodzaju części zamienne, które są oryginalne i spełniające wymogi producenta. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Massey Ferguson i mamy w swoim asortymencie różnorodne modele ciągników. Są one przeznaczone do różnego rodzaju prac nie tylko w branży rolniczej. Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową.